Specjalista do spraw administracyjno - logistycznych - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-08-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: CASS Construction and Steel Structures Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0435

Miejsce pracy: Grzybów 78, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rejestracja dokumentów pracowniczych. Organizowanie mieszkań, rozwiązywanie problemów mieszkaniowych, organizowanie transportu dla pracowników, sprawdzanie stanu odzieży ochronnej, środków ochrony osobistej, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, aktualizacja zestawienia urlopów, bieżące prace administracyjne.
Praca na terenie Holandii.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 13 000 do 16 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw logistyki
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • MS Excel, Word
  • KURS PRAWA JAZDY B

NIP: 8661734306
REGON: 260684965
Adres: Grzybów 78, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Walenciak
E-mail: biuro@cass.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail