Czynności produkcyjne - Czosnów, mazowieckie

Data dodania: 2023-08-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim
Pracodawca: Grupa Jobme S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0475

Miejsce pracy: Warszawska 9, 05-152 Czosnów, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie czynności produkcyjnych, polegających na obsłudze maszyn produkcyjnych i kontroli wyrobów gotowych, instalacja przewodów, obwodów, układów, obudowy instalacji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 14.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 25,8 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie - 25,80 zł godz/ brutto
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • czytanie rysunków technicznych
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie we wskazanym zawodzie
Umowa zlecenie od 168 do 220 godzin pracy w miesiącu. Praca w soboty, w systemie 8 godzinnym 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 8971826557
REGON: 364989820
Nr KRAZ: 23484
Adres: Strzegomska 42A/B1, 53-611 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Denys Yerokhin
Nr telefonu: 792888743
E-mail: denys.yerokhin@jobme.pl
Język aplikacji: polski, angielski, rosyjski, ukraiński
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail