Robotnik gospodarczy-konserwator sieci wodociągowej i kanalizacyjnej - Władysławów, wielkopolskie

Data dodania: 2023-08-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracodawca: URZĄD GMINY WE WŁADYSŁAWOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0483

Miejsce pracy: RYNEK 43, 62-710 Władysławów, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca polega na: usuwaniu awarii w obrębie sieci wod. kan. oraz bieżącej konserwacji tych sieci, wykonywaniu bieżących napraw urządzeń i instalacji oczyszczalni ścieków, przepompowni i stacji uzdatniania wody, utrzymywaniu czystości i porządku na terenie oczyszczalni ścieków, wykonywaniu prac porządkowych na terenie obiektów stanowiących własność Gminy, kierowaniu pojazdem służbowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
wykształcenie min. zawodowe, najlepiej w zawodzie hydraulik,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
niekaralność.

Mile widziane:
doświadczenie w pracy w branży sanitarnej, na podobnym stanowisku,
gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno epidemiologiczne.

NIP: 6681290490
REGON: 000551131
Krótki opis działalności gospodarczej: jednostka samorządowa
Adres: RYNEK 43, 62-710 Władysławów, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Liliana Gralak
Nr telefonu: 632804650
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 63 2795003 wew. 50, 53, 63 2804650, 63 2804653 lub osobiście w Urzędzie Gminy we Władysławowie pok. 1b lub 106.