Operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu - Lamki, wielkopolskie

Data dodania: 2023-08-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/23/1111

Miejsce pracy: Lamki, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa i nadzór urządzenia służącego do czyszczenia, spawania, zgrzewania oraz cięcia elementów metalowych, obsługa urządzenia pomocniczego do podawania surowca i odbioru przetworzonego wyrobu metalowego, sortowanie półproduktów oraz produktów gotowych, pakowanie oraz kontrola jakości gotowych wyrobów, nadzór i kontrola prawidłowości przebiegu procesów przetwarzania wyrobów metalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.11.2023
Data zakończenia: 09.11.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do produkcji wyrobów z metalu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lidia Rutkowska
Nr telefonu: 627373260
E-mail: l.rutkowska@pupostrow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP