Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu - Błonie, mazowieckie

Data dodania: 2023-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: WORK MEAT SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0508

Miejsce pracy: Kopytów 37, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa Urządzeń do przetwórstwa drobiu; pakowanie i odbiór produktów; ważenie i pakowanie zgodnie z zamówieniem klienta; kontrola jakości gotowych produktów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Data zakończenia: 31.08.2026
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] : godzinowy
Zawód: operator urządzeń do przetwórstwa drobiu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagana jest umiejętność dobrego zorganizowania; konieczna jest wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna (praca stająca); znajomość języka ukraińskiego wymagana jest w celu umożliwienia komunikacji z przełożonym i współpracownikami.

NIP: 7732488039
REGON: 381138051
Adres: Prezydenta Ignacego Mościckiego 50/30, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: VADYM MACHUK
Nr telefonu: 537 927 263
E-mail: work-meat-biuro@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail