Prace porządkowe - doczyszczanie obiektu - Parzniew, mazowieckie

Data dodania: 2023-08-08
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Awima Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23/09838

Miejsce pracy: Świętego Jerzego 3, 05-808 Parzniew, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prace porządkowe na obiekcie
- sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych, sanitarnych, korytarze
- praca w poniedziałki - piątki w godzinach 05:00-12:00, oraz soboty w godzinach 05:00-10:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 08.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Książeczka sanepidowska

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe, książeczka sanepid.
Obowiązki:
- prace porządkowe na obiekcie

[Zgłoszenia: 501 749 583]

NIP: 9522134402
REGON: 360678281
Adres www: www.awima.pl
Adres: Popradzka 13/22, 04-979 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 501 749 583
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon