Pracownik przetwórstwa rybnego (nr 2633) - Duninowo, pomorskie

Data dodania: 2023-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: "JOB IMPULSE POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/2633

Miejsce pracy: 76-270 Duninowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Twoje zadania:
- prace przy linii produkcyjnej;
- obróbka wstępna łososia świeżego, krojenie, odościanie, filetowanie, czyszczenie, skrobanie ryby;
- obsługa krajalnicy, solenie i porcjowanie ryby;
- konfekcjonowanie, pakowanie wyrobów gotowych, etykietowanie wyrobów;
- mycie maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:
- szybkie zatrudnienie! (nawet w ciągu 2-3 dni);
- opiekę na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia;
- umowę o pracę tymczasową;
- 2 zmiany (7:00-15:00, 15:00-23:00);
- bezpłatny transport do miejsca pracy i z pracy ( z miejscowości: Starnice; Podole Wielkie; Karzcino; Słupsk Sobieskiego; Rumsko; Żoruchowo; Kwasowo; Sławno; Słupsk Zamkowa; Kępice; Ustka; Wrząca; Słupsk; Smołdzino; Cecenowo; Sławsko; Masłowice; Darłowo; Izbica; Pieszcz; Reblinko);
- bezpłatne zakwaterowanie;
- możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta;
- premię za polecenie pracownika;
- możliwość wykupienia karty Multisport oraz Ubezpieczenia Grupowego Generali w korzystnej cenie;
- dokumenty legalizujące pobyt i pracę (dotyczy obcokrajowców).

Wynagrodzenie: 3600zł brutto + premia od 400zł do 1400zł

2 zmiany, bezpłatny transport i zakwaterowanie.

Miejsce pracy: Duninowo, powiat słupski.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń do przetwórstwa ryb
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej;
- umiejętność pracy w zespole;
- aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia;
- chęć podjęcia stałej współpracy;
- gotowość do zmiany miejsca zamieszkania.

NIP: 7792288367
REGON: 300339195
Nr KRAZ: 3000
Adres: Ptasia 10, 60-319 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Glińska
Nr telefonu: 501-587-563
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 501-587-563 - p. Monika Glińska.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon