Nauczyciel wychowania przedszkolnego 22/22 etatu - Czechowice-Dziedzice, śląskie

Data dodania: 2023-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 10 W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1227

Miejsce pracy: Nad Białką 1B, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć i opieka nad dziećmi w wieku 5-6 latki.

Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 7.30-12.30 oraz 12.30-15.30, od pon. do pt.
Umowa o pracę na czas zastępstwa od 01.09.2023 r. do 31.08.2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 690 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie nie jest wymagane.

NIP: 6521591165
REGON: 272000093
Adres: Nad Białką 1B, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Wrona
E-mail: pp10@czechowice.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail