Kierownik ds. utrzymania dróg - Pisz, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-08-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Pracodawca: MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE Spółka Akcyjna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budownictwo ogólne.

Numer oferty: StPr/23/0386

Miejsce pracy: Słubicka 4, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Nadzór i koordynacja nad ustalaniem harmonogramow prac związanych z zimowym i letnim utrzymaniem dróg,
- Bezpośredni kontakt z Zamawiającym,
- Odpowiedzialność za terminową i prawidłową realizację prac oraz rozliczenie finansowe,
- organizacja i nadzór prac Podwykonawcy oraz ich prawidlowe rozliczenie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji kandydata:
- kieownik od 8 - 10 tys/miesięcznie
- Zastępca kierownika od 6 - 8 tys/miesięcznie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik drogownictwa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, budowlane, kierunek: budownictwo ogólne.
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie:
1. min. 24 miesiące (w tym min. 2 sezony zimowe) przy realizacji 1 lub 2 zadań polegających na biezącym i zimowym utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej Część nr 1-26 km, część nr 2 - 33 km, część nr 3 - 23 km dróg klasy min. GP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z utrzymaniem dróg lub,
- minimum 10 misięcy doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań polegających na zimowym utrzymaniu dróg, obejmujących co najmniej część nr 1-26 km, część nr 2 - 33 km, część nr 3 - 23 km dróg klasy min. GP na stanowisku/stanowiskach zwiazanych z realizacją czynności polegajacych na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z utrzymaniem dróg oraz
2. min. 14 miesięcy przy realizacji 1 lub 2 zadań polegających na utrzymaniu dróg obejmujących co najmniej: część nr 1 - 26 km, część nr 2 -33 km, część nr 3 - 23 km dróg klasy min. GP na stanowisku/stanowiskach związanych z realizacją czynności polegających na bezpośredniej koordynacji/nadzorowaniu/kierowaniu pracami związanymi z utrzymaniem dóg.

NIP: 6750001573
REGON: 350980504
Adres: Opolska 110, 31-342 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Borówko
Nr telefonu: 698 152 342
E-mail: hr.development@mota-engil-ce.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: codziennie w dni robocze, Godziny : 8-14