Magazynier - Kowale, pomorskie

Data dodania: 2023-08-04
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: A&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/6856

Miejsce pracy: Magayznowa 9/bud F, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przyjmowanie, składowanie, przechowywanie i wydawanie towarów (wyrobów, części, narzędzi, surowców, rekwizytów)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2023
Data zakończenia: 15.08.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 760 PLN
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • praca zespołowa, dokładność, sumienność

NIP: 5272824491
REGON: 368540027
Adres: Rondo Ignacego Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Warszawa AT Group
Nr telefonu: 48 883 858 571
E-mail: recruitment@atgroupeurope.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail