Pracownik produkcji - Strzegom, dolnośląskie

Data dodania: 2023-08-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Pracodawca: ADPRO WORK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/1043

Miejsce pracy: Olszowa 50, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: PRACA NA PRODUKCJI DROBIU, ROZBIÓRKA I UBÓJ DROBIU, PRACA W CHŁODNI, PRACA FIZYCZNA, CHODZĄCA, STOJĄCA, DŹWIGANIE CIĄGŁE POWYŻEJ 12 KG, PRZESTRZEGANIE HIGIENY I PROCEDUR WEWNĄTRZ ZAKŁADOWYCH ZWIĄZANYCH Z PRODUKCJĄ DROBIU, PRACA MUSI BYĆ ZACHOWANA W STERYLNYCH WARUNKACH, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : brak przeciwskazań do dźwigania powyżej 12 kg
[Umiejętność 1] : dobry wzrok, sprawność fizyczna, możliwość wykonywania pracy w wymuszonej pozycji ciała
[Inne] : MILE WIDZIANE OSOBY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I UKRIAŃSKIEGO, TAKIE OSOBY BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI, GDYŻ ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW I LIDERÓW JEST OBCOKRAJOWCAMI, MÓWIĄCYMI W TYCH JĘZYKACH.
miesiąc doświadczenia zawodowego

NIP: 8842792299
REGON: 380674959
Nr KRAZ: 21829
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Boh. Getta 26, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Blinkiewicz
Nr telefonu: 748553913
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Paulina Białous
Nr telefonu: 730016251