Starszy elektroenergetyk w wydziale wu elektrowni łaziska - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2023-08-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: TAURON WYTWARZANIE SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/23/0474

Miejsce pracy: 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:
praca na stanowisku związanym z eksploatacją układów, aparatury i urządzeń elektrycznych bloku energetycznego, obiektów pozablokowych oraz potrzeb ogólnych zakładu; usuwanie usterek w instalacjach AKPiA służących wytwarzaniu energii elektrycznej i ciepła oraz bieżąca kontrola pracy aparatury kontrolno-pomiarowej; wykonywanie pomiarów i prób napięciowych aparatury, zabezpieczeń i urządzeń elektrycznych w miejscu zainstalowania i na stanowisku prób; prace konserwacyjne, remontowe i montażowe w obwodach zabezpieczeń, sterowania i sygnalizacji potrzeb własnych i ogólnych oraz w komputerowych systemów sterowania i automatyki; stała aktualizacja dokumentacji technicznej eksploatowanych urządzeń; eksploatacja urządzeń i instalacji elektrycznych w zakresie układu elektrycznego zakładu
DODATKOWE PREMIE/BENEFITY:
- program wdrożeniowy;
- system premiowy
- szkolenia wewnętrzne
- dofinansowanie do szkolen i kursów zewnętrznych
- dofinansowanie nauki języków obcych
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- Karta Multisport
- dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
- Pracowniczy Program Emerytalny
- dofinansowanie do wypoczynku ("Wczasy pod gruszą")
- dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS
OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony (zazwyczaj 6 miesięcy)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-170 Łaziska Górne
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Od poniedziałku do niedzieli - system jednozmianowy, praca pomiędzy godzinami 6:00 a 16:00 po 8 godzin do ustalenia z pracodawcą.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 502 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik energetyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Znajomość programu Ms Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. min. zasadnicze zawodowe wykształcenie branżowe - preferowane średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, elektryka, automatyka, elektronika, mechatronika
2. komunikatywność i umiejętność współpracy w dużym zespole; dobra organizacja pracy
3. wiedza w zakresie układów, aparatury i urządzeń elektrycznych bloku energetycznego oraz urządzeń pozablokowych
4. Mile widziane: min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Elektroenergetyka w zakresie obszaru produkcji energii elektrycznej i ciepła w zakresie systemów sterowania, pomiarów, automatyki i zabezpieczeń; świadectwo kwalifikacyjne, eksploatacyjne E w zakresie stosownym do podległych urządzeń i instalacji; praktyczne umiejętności techniczne oraz umiejętności analizowania danych eksploatacyjny

NIP: 6321792812
REGON: 276854946
Krótki opis działalności gospodarczej: Wytwarzanie energii elektrycznej
Adres: 43-603 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roksana Majewska
E-mail: tw.ce-rekrutacja@tauron-wytwarzanie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail