Przedstawiciel handlowy- branża nawozów - Grzybów, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-08-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: GRUPA AZOTY KOPALNIE I ZAKŁADY CHEMICZNE SIARKI "SIARKOPOL" SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/23/0397

Miejsce pracy: 28-200 Grzybów 34, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Doradztwo i sprzedaż produktów oferowanych przes Spółkę, prowadzenie działalności promocyjnej produktów Spółki, współpraca z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, współpraca z gospodarstwami rolnymi, firmami, centrami ogrodniczymi, prowadzenie negocjacji hanndlowych i aktywnej sprzedaży nawozów, monitorowanie i analiza rynku na podległym terenie, realizacja założonych planów sprzedazowych itp.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: sytem wynagradzania czasowo-premiowy ze stawką miesięczną
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Miejsce wykonywania pracy: region południowo-wschodni Polski. Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon, wynagrodzenie zasadnicze plus motywacyjny system premiowy, możliwosć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

NIP: 8660001369
REGON: 83032768400000
Adres: 28-200 Grzybów 34, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesław Anioł
Nr telefonu: 15 864 92 60
E-mail: siarkopol@grupaazoty.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon