Sekretarz szkoły - Barlinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2023-08-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: Szkoła Podstawowa dla dorosłych w Barlinku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0588

Miejsce pracy: Bonifacego 36, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- sprawna bieżąca obsługa klientów szkoły oraz efektywne prowadzenie dokumentacji sekretariatu szkoły,
prowadzenie Ksiąg Ewidencji,
-prowadzenie bieżących spraw zgodnie z wymogami przepisów Ustawy o systemie oświaty, Karty Nauczyciela związanych z funkcjonowaniem szkoły,
-prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania,
-prowadzenie rejestru działań związanych z awansem zawodowym nauczycieli,
-sporządzanie wymaganej dokumentacji, pism, sprawozdań,
-prowadzenie dokumentacji szkoły związanej z procesem dydaktyczno-wychowawczym zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz dyspozycjami dyrektora szkoły i władz nadrzędnych,
-przygotowanie i archiwizacja dokumentacji szkolnej,
-prowadzenie dokumentacji dotyczącej uczniów,
-prowadzenie dokumentacji dotyczącej kadr pracowników szkoły,
-sporządzanie, gromadzenie i aktualizacja danych z zakresu SIO, OKE, itp.,
-wykonywanie bieżących spraw kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb,
-terminowe wykonywanie doraźnie zleconych zadań przez Dyrektora zadań wynikających z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły,
-koordynacja wydarzeń na terenie szkoły.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w Sekretariacie Szkoły Podstawowej dla Dorosłych w Barlinku przy ul. Św. Bonifacego 36, 74-320 Barlinek z dopiskiem ,,Nabór na stanowisko sekretarza SPdD w Barlinku w terminie do dnia 25.08.2023 roku w godzinach pracy sekretariatu szkoły.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 151,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS Office
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pracodawca oczekuje bardzo dobrej,biegłej obsługi komputera.

NIP: 5971740127
REGON: 367993235
Adres: Bonifacego 36, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Mazurkiewicz
Nr telefonu: 533 279 875
E-mail: gdd2008@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście