Technik - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-08-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 3672
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/23/1893

Miejsce pracy: Poligonowa 1, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Technik podlega bezpośrednio Dowódcy Baterii Zabezpieczenia.
Do zadań technika należy:
- utrzymanie stałej sprawności technicznej sprzętu wojskowego (SpW) poprzez terminowe realizowanie wymaganych przedsięwzięć technicznych;
- nadzorowanie właściwej eksploatacji i użytkowania SpW;
- dokonywanie oceny stanu technicznego SpW oraz podejmowanie decyzji o dopuszczenie sprzętu do eksploatacji;
- przekazywanie SpW do warsztatów i przyjmowanie SpW do pododdziałów;
- zapewnienie właściwego uzupełnienia materiałów technicznych jednorazowego użytku apteczki technicznej będącej na wyposażeniu służby Dyżurnego Parku Sprzętu Technicznego (Dyżurnego PST);
- składanie zapotrzebowań na części zamienne, materiały niezbędne do zabezpieczenia prawidłowej eksploatacji SpW;
- nadzór nad prowadzeniem w pododdziałach obowiązującej ewidencji i dokumentacji technicznej oraz eksploatacyjnej;
- opracowywanie dokumentacji planistycznej w zakresie eksploatacji o obsługiwania SpW, rotacji mps;
- nadzorowanie właściwej realizacji usług realizowanych przez usługodawców i wykonawców napraw;
- odpowiedzialność materialna za powierzone mienie, jego wyposażenie i ukompletowanie;
- znajomośc przepisów bhp i ppoż. oraz bezwzględne ich przestrzeganie;
- przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych, które wymagają ochrony przed nieuprawnionym ujawnieniem zgodnie z wymogami ustawy o ochronie informacji niejawnych;
- wykonywanie pism zleconych, dokumentacji technicznej dotyczącej SpW.
Technik jest uprawniony do:
- kontrolowania stanu technicznego, utrzymania i ukompletowania SpW;
- sprawowania nadzoru nad realizacją obsługiwań i konserwacji SpW;
- dokonywania kontroli przestrzegania przepisów bhp i ppoż. w czasie obsługi i eksploatacji SpW;
- potwierdzania sprawności SpW w rozkazach wyjazdów oraz kartach pracy SpW.
Godz. pracy: pn.- czw. 7.00-15.30, pt. 7.00-13.00;
umowa na okres próbny z możliwością zawarcia umowy na stałe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 650 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy elektronicy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie - techniczne;
wskazane posiadanie doświadczenia zawodowego związanego z obsługą sieci teleinformat. lub systemów alarmowych;
praktyczna znajomość obsługi systemów sygnalizacji włamania i napadu lub sygnalizacji pożaru, telewizyjnego systemu nadzoru, systemu kontroli dostępu

NIP: 8392076142
REGON: 770545826
Adres: Poligonowa 1, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Czerw
Nr telefonu: 261 232 522
E-mail: cpsp@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.00