Radca prawny - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2023-08-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Numer oferty: StPr/23/0450

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków, m.in:
1.Świadczenie kompleksowych usług prawnych bieżącej
i sądowej obsługi prawnej.
2.Świadczenie pomocy prawnej w zakresie działalności Zleceniodawcy (w szczególności poprzez udzielanie opinii
i porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa).
3.Zastępstwo procesowe oraz występowanie w charakterze pełnomocnika w postepowaniu sądowym, egzekucyjnym, administracyjnym oraz przed innymi organami orzekającymi.
4.Konsultacje na temat obowiązujących aktów prawnych.
5.Sporządzanie opinii prawnych w formie pisemnej w
skierowanej do Zleceniobiorcy sprawie.
6.Konsultowanie oraz ocena decyzji administracyjnych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami prawa.
7.Uczestnictwo w konstruowaniu specyfikacji istotnych warunków za mówienia.
8.Uczestnictwo w konstruowaniu umów innych dokumentów związanych z postępowaniem o zamówienie publiczne
9.Windykacja należności.
10. Nadzorowanie postępowań egzekucyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 21.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4700 zł brutto + premia regulaminowa + dodatek funkcyjny + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: radca prawny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: studia prawnicze w Rzeczypospolitej Polskiej, tytuł - magistra lub zagraniczne studia prawnicze uznane w RP

rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
Korzystanie w pełni z praw publicznych, pełna zdolność do czynności prawnych, odbycie w RP aplikacji radcowskiej, złożenie egzaminu radcowskiego oraz wpisanie na listę radców prawnych

Wynagrodzenie 4700 zł brutto + premia regulaminowa + dodatek funkcyjny + dodatek stażowy
Przewidywany okres zatrudnienia: 4 miesiące z możiwością przedłużenia umowy o pracę
Pełny etet z możliwością zmiany na niepełny etat

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JUSTYNA GAZIŃSKA
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny przesłany na adres siedziby firmy + oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązujacymi przepisami RODO.
Zatrudnienie po zakończeniu procedury rekrutacyjnej oraz uzyskaniu orzeczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do pracy na stanowisku.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta