Kucharz zmianowy/śniadaniowy - Kowale, pomorskie

Data dodania: 2023-08-01
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Piekarnia Daniel Czernis

Numer oferty: StPr/23/6827

Miejsce pracy: Staropolska 32, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie śniadań, kanapek, sałatek, zapiekanek. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin: 6-14, 11-19.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje:
-umowe zlecenie przez pierwsze 3 miesiące następnie umowę o pracę,
- stałe zatrudnienie,
- ubezpieczenie na życie,
- karta multisport,
- zniżki pracownicze.
Zawód: kucharz*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na danym stanowisku, umiejetność pracy pod presja czasu, umiejetność szybkiej obsługi.

NIP: 5832778089
REGON: 360691212
Adres: Staropolska 32, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 724 744 787
E-mail: kinga.wyrwas@poranek-czernis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail