Brygadzista, koordynator - Rybarzowice, śląskie

Data dodania: 2023-07-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: UKRAPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/23/1162

Miejsce pracy: Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: planowanie codziennej pracy pracownikom; aktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa, prowadzenie dokumentacji, ewidencja czasu pracy, czuwanie nad przestrzeganiem terminów, dbanie o prawidłowy przepływ informacji, koordynacja projektów, koordynacja i nadzór zespołu pracowników (praca w zespole firmy outsourcingowej, wykonanie usługi, montaż, pakowanie)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę; praca trzyzmianowa od poniedziałku do niedzieli z godzinami ustalanymi na bieżąco wg potrzeb zleceniodawcy, umowa-zlecenie do 01.08.2026
Zawód: pozostali kierownicy do spraw produkcji przemysłowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • szkolenie metodyczno-dydaktyktyczne dla osób prowadzących instruktaż stanowiskowy w zakresie BHP
  • doświadczenie w pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie co najmniej podstawowe, biegła znajomość języka ukraińskiego, komunikatywna znajomość języka polskiego doświadczenie w pracy na stanowisku pozostali robotnicy wykonujące prace proste w przemyśle co najmniej 6 miesięcy oraz w pracy w zespole, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, umiejętność prowadzenia instruktażu stanowiskowego w zakresie bhp, gotowość do pracy w ruchu ciągłym na 3 zmiany

NIP: 5532566839
REGON: 386755096
Adres: Różana 6, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: NATALIIA MINIAILO
Nr telefonu: 570 271 936
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt ze zleceniodawcą ws. rozmowy kwalifikacyjnej; osoby zarejestrowane w PUP pobierają skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon