Doradca klienta/magazynier-zaopatrzeniowiec - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-07-31
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "SARA 3" Grażyna STĘPIEŃ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0819

Miejsce pracy: Rynek 17, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługa klienta- doradzanie przy wyborze artykułów
-rozładunke towaru
-prowadzenie zaopatrzenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 31.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywność. Podstawowe zdolności techniczne. Mile widziane doświadczenie.

NIP: 6641440523
REGON: 292187271
Krótki opis działalności gospodarczej: Nasza misja to stworzenie dla Ciebie domu, który będzie idealnym miejscem do życia i odpoczynku każdego dnia.
Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami, których kreatywność i wizjonerski umysł pozwalają nam wprowadzać innowacyjne rozwiązania do każdego projektu. Nasze pomysły wyróżniają się na tle tradycyjnych i powszechnych rozwiązań, co sprawia, że Twoje wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru.
Dbamy nie tylko o Twój komfort, ale także o naszą planetę. Nasza ekologiczna filozofia wyraża się w doborze materiałów i surowców, które są przyjazne dla środowiska. Tworząc dom, nie obciążamy natury, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją przestrzenią w zgodzie z naturą i sobą.
W naszej ofercie znajdziesz produkty o najwyższej jakości, wykonane z trwałych i trwałych materiałów, które pozostaną z Tobą na lata. Stawiamy na nie tylko estetykę, ale również na funkcjonalność i wygodę, aby każdy detal służył Ci zgodnie z Twoimi potrzebami.
Adres www: https://ekodomy24.pl
Adres: Rynek 17, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Stępień
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście