Pilarz/pracownik produkcji - Węgrzce, małopolskie

Data dodania: 2023-07-31
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: Karol Michalski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/2023-07-31/1332

Miejsce pracy: Forteczna 20, 32-086 Węgrzce, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obecnie poszukujemy pracowników do działu produkcji na stanowisko Pracownik Produkcji - Pilarz

Twój zakres obowiązków

· Realizacja procesu produkcji zgodnie z przyjętym planem i normami

· Utrzymanie parametrów technologicznych i jakościowych procesu produkcji

· Obsługa urządzeń do cięcia ramek w tym pił automatycznych i półautomatycznych.

· Dbanie o porządek na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP

· Ciągła poprawa wydajności pracy i jakości produkcji

· Uczestnictwo w pracach rozwojowych

· Odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów, narzędzi podczas pracy

Nasze wymagania

· Gotowość do pracy dwuzmianowej (06.00-14.00; 14.00-22.00)

· Nastawienie na współpracę

· Zaangażowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

NIP: 5130250519
REGON: 367605718
Adres: Forteczna 4, 32-086 Węgrzce, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Michalski
Nr telefonu: 600077050
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, kontakt osobisty, telefoniczny z Pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon