Operator produkcji-specjalista - Ochmanów, małopolskie

Data dodania: 2023-07-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: OKNOPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0573

Miejsce pracy: 32-003 Ochmanów 117, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż okien, przykręcanie zawiasów, wycinanie uszczelek, pakowanie okien.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.08.2023
Data zakończenia: 16.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
Opis wynagrodzenia: trzy zmany 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń do produkcji okien z tworzyw sztucznych
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego jest wymagana ze względu na to że większość załogi posługuje się tym językiem (rosyjskim lub ukraińskim) jest wymagany na poziomie dobrym, niekoniecznie komunikatywny

NIP: 6780038167
REGON: 350661450
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Mich
Nr telefonu: 122897018
E-mail: mich@pupwieliczka.pl
Język aplikacji: ukraiński
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Olga Żowtan
Nr telefonu: 881092006
E-mail: o.zowtan@oknoplast.com.pl