Pakowacz ręczny-koordynator - Plewiska, wielkopolskie

Data dodania: 2023-07-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: FIND WORK INDUSTRY SP. Z.O.O
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/2679

Miejsce pracy: Szkolna 30, 62-064 Plewiska, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: RĘCZNE PAKOWANIE OKREŚLONYCH PRODUKTÓW, WYROBÓW LUB PÓŁPRODUKTÓW, ROZKŁADANIE TOWARÓW, NA PÓŁKACH MAGAZYNOWYCH, KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM, ZABEZPIECZENIE TOWARÓW PRZED USZKODZENIEM I PRZYGOTOWANIEE TOWARU DO WYSYŁKI. ORGANIZACJA I KOORDYNACJA PRACY PODLEGŁEJ GRUPY FILIPINCZYKÓW PAKOWACZY RĘCZNYCH. PRACA NA DWIE ZMIANY W GODZINACH 6:00-18:00 ORAZ 18:00-6:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 28.07.2023
Data zakończenia: 28.07.2028
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto / godz.
Zawód: pakowacz ręczny
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność
  • praca stojąca
  • dokładność, komunikatywność,sumienność
  • umiejętności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca w porze nocnej, praca w szybkim tempie, gotowość do pracy zmianowej, mile widziana znajomość języka filipińskiego

NIP: 7543230699
REGON: 383800710
Adres: 1 MAJA 30A, 45-355 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anzhela Hovorova
Nr telefonu: 609038110
E-mail: anzhela.hovorova@find-work.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny lub mailowy