Elektromechanik - Dobczyce, małopolskie

Data dodania: 2023-07-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: elektryk, elektromechanik

Numer oferty: StPr/23/0875

Miejsce pracy: Dobczyce, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - usuwanie awarii urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych (elektrycznych i mechanicznych),
- wykonywanie prac naprawczych, modernizacji i remontów środków produkcyjnych,
- prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów,
- systematyczne kontrolowanie prawidłowości pracy nadzorowanych maszyn wtryskowych i urządzeń produkcyjnych,
- kontrola czystości filtrów w suszarkach,
- pomoc przy przezbrajaniu form wtryskowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, kierunek: elektryk, elektromechanik

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • uprawnienia SEP na ekspolatacje

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaangażowanie w wykonywane zadania, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu oraz posiadanie uprawnień SEP. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, bogaty pakiet socjalny, pakiet prywatnej opieki medycznej po okresie próbnym, atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, możliwość odbycia szkoleń, podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Krótki opis działalności gospodarczej: przetwórstwo tworzyw sztucznych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Szkolna 20B, 32-410 Dobczyce, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Żurek
Nr telefonu: 122710630
E-mail: A.Zurek@praca.myslenice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, c.v.