Psycholog - konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej - Lipowiec, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2023-07-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psycholog

Numer oferty: StPr/23/0414

Miejsce pracy: Lipowiec, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie wywiadu psychologicznego z żołnierzami;
- prowadzenie zajęć profilaktycznych;
- monitorowanie relacji środowiska żołnierzy i ich rodzin, pracowników wojska;
- udzielanie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej.

Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 15:30 oraz w piątek w godzinach od 7:00 do 13:00.

KONTAKT Z PRACODAWCĄ DO 1 SIERPNIA 2023 r., A PÓŹNIEJ PO 21 SIERPNIA 2023 r. (URLOP PRACOWNIKA ODPOWIEDZIALNEGO ZA NABÓR W DNIACH 2-21 SIERPNIA).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę i premia regulaminowa.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psycholog

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy, dyskrecja, zwiększone umiejętności interpersonalne, obowiązkowość, dyspozycyjność. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata na danym stanowisku.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca Klienta PUP
Nr telefonu: 89 624 32 87
E-mail: paulina.szulc@pup.szczytno.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - cv