Pracownik produkcji - Królewiec, mazowieckie

Data dodania: 2023-07-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: P.P.H."SBS-SIM" SŁAWOMIR PILNIAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/640

Miejsce pracy: Kościelna 21, 05-300 Królewiec, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;
- wykonywanie czynności przy maszynach produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami;
- kontrola parametrów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcyjnej; - zapewnienie jakości produktów w czasie wykonywanych obowiązków i operacji procesowych;
- przestrzeganie procedur dot. informacji objętych tajemnicą Przedsiębiorstwa;
- dbałość o stanowisko pracy zgodnie z wymogami BHP.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 25.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godz. 8-16
Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, kolejna na rok, następnie na czas nieokreślony)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa;
- doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
Mile widziane:
- umiejętność i doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych z branży chemii budowlanej i/lub gospodarczej

NIP: 1131374090
REGON: 140078597
Adres: Polna 22, 05-300 Huta Mińska, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Nalazek
Nr telefonu: 602 538 150
E-mail: maciej.nalazek@sbs-sim.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) do 31.08.2023 r. z uwzględnieniem klauzuli RODO na adres: maciej.nalazek@sbs-sim.pl
Możliwy również kontakt telefoniczny pod nr: 602 538 150."
Co oferujemy?
- Stabilne zatrudnienie na umowa o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonych i zespołu oraz ciekawą pracę w nowoczesnej Firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon