Psycholog - Ruda, podkarpackie

Data dodania: 2023-07-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1577

Miejsce pracy: 39-315 Ruda 124, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Psycholog
8,25 godzin tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.205
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 990 do 1 980 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne

NIP: 8172176002
REGON: 181126551
Adres: 39-315 Ruda 124, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ireneusz Wołoszyn
Nr telefonu: 14 6834268
E-mail: szkola.ruda@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą 146834268 lub przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres szkola.ruda@interia.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail