Kelner - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-07-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/23/0507

Miejsce pracy: Plac Poniatowskiego 2, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Fachowa obsługa gości
- przygotowanie sali restauracyjnej,
- przygotowanie bufetu śniadaniowego oraz dystrybucji potraw,
- bieżące sprzątanie zastawy i wymiana bielizny stołowej,
- segregowanie bielizny stołowej,
- utrzymywanie wzorowego porządku w magazynie bielizny stołowej,
- polerowanie szkła i sztućców,
- uzupełnianie pomocników kelnerskich,
- uzupełnianie przypraw i cukiernic,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Zawód: kelner*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Kelner*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejętność pracy w zespole
[Umiejętność 1] : wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

NIP: 8640007587
REGON: 830013135
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi szkoleniowo-doradcze
Adres: Plac Poniatowskiego 2, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Pyć
Nr telefonu: 693351202
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcę tel: 693-351-202
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon