Specjalista ds. zarządzania lokalami i energią - Dębnica Kaszubska, pomorskie

Data dodania: 2023-07-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: URZĄD GMINY DĘBNICA KASZUBSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/23/1782

Miejsce pracy: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) planowanie i zarządzanie gospodarką energetyczną w zakresie obowiązków nałożonych
na gminy przez właściwe ustawy;
b) planowanie, organizacja i wdrażanie działań mających na celu racjonalizację zużycia energii
i promocję rozwiązań zmniejszających zużycie energii na obszarze gminy i w budynkach
użyteczności publicznej;
c) nadzorowanie zapotrzebowania w energię elektryczną, paliwa stałe i gazowe w obiektach
użyteczności publicznej na terenie Gminy;
d) realizacja zadań z zakresu eksploatacji i konserwacji oświetlenia ulicznego i kotłów
grzewczych;
e) opracowywanie i aktualizacja projektu założeń do planu zaopatrzenia gminy w ciepło,
energię elektryczną i paliwa gazowe;
f) opracowywanie i aktualizacja projektu założeń do planu zaopatrzenia gminy w ciepło,
g) wdrażanie, monitorowanie i raportowanie działań uwzględnionych w Planie Gospodarki
Niskoemisyjnej oraz aktualizacja tego dokumentu i ewentualnie innych dokumentów
strategicznych z zakresu zarządzania energią w gminie;
h) racjonalizacja użytkowania energii w szczególności w obiektach użyteczności publicznej
utworzenie i prowadzenie bazy danych o gospodarce energetycznej w obiektach
gminnych;
i) analiza zużycia energii elektrycznej i poboru mocy w obiektach gminnych i oświetleniu
ulicznym celem poprawy efektywności energetycznej;
j) analiza umów na dostawę ciepła i energii elektrycznej w Urzędzie oraz jednostkach
organizacyjnych i optymalizacja zużycia energii;
k) bieżąca współpraca z przedsiębiorcami energetycznymi funkcjonującymi na terenie gminy;
l) bieżące utrzymanie i przeglądy miejsc i obiektów użyteczności publicznej, w szczególności
małej architektury (m.in. placów zabaw, skwerów, siłowni zewnętrznych), przystanków,
targowisk;
m) gospodarowanie terenami publicznymi pokrytymi wodami (ewidencjonowanie, utrzymanie
miejsc rekreacyjnych wokół nich);
n) administrowanie i bieżące utrzymanie obiektów sportowych, rekreacyjnych z wyłączeniem
klubów sportowych;
o) przygotowywanie projektów umów zlecenia, umów o dzieło i innych umów
nienazwanych w zakresie zajmowanego stanowiska pracy,
p) przygotowywanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Dębnica Kaszubska i uchwał Rady
Gminy Dębnica Kaszubska dotyczących realizowanych zadań,
r) przygotowywanie materiałów na posiedzenia rady gminy i komisji w zakresie
realizowanych zadań,
s) przygotowywanie materiałów wyjściowych na potrzeby udzielania informacji publicznych
w zakresie realizowanych zadań,
t) uczestniczenie w czynnościach kontrolnych organów gminy i instytucji zewnętrznych,
u) wykonywanie innych zadań na polecenie Wójta Gminy lub bezpośrednich przełożonych,
dotyczących prac zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy;
okres zatrudnienia: 6 m-cy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;
godz. pracy: pon. 8.00-17.00, wt.-czw. 7.00-15.00, pt. 7.00-14.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wskazana wysokość wynagrodzenia jest kwotą proponowaną. Faktyczna wysokość wynagrodzenia uzależniona będzie od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia zawodowego oraz stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne; min. 4 lata stażu pracy na podobnym stanowisku'
niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=247545

NIP: 8392932291
REGON: 000537639
Adres: Ks. Antoniego Kani 16a, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Danielewicz
Nr telefonu: 690 820 344
E-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: niezbędne wymagania, dokumenty aplikacyjne oraz więcej informacji na stronie BIP Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska, w zakładce oferty pracy: http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/?id=247545
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.00- 15.00