Pracownik ogólnobudowlany - Wojkowice, śląskie

Data dodania: 2023-07-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: EL-LAN ANNA KAŃTOCH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0679

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 245B/1, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych np: tynki wew.i zew., gładzie, malowanie, kafelkowanie, sufity GK, panele
- Wykonywanie elewacji,
- Montaż osprzętu sanitarnego,
- Wykonywanie drobnych prac elektrycznych i wodnokanalizacyjnych,
- Ogrzewanie - pomoc

Umowa-zlecenie na okres 3 miesięcy, po tym czasie umowa o pracę.

Godziny pracy: od 7.00/8.00 do 15.00/16.00

Prace wykonywane są na śląsku oraz w obrębie całej Polski - delegacja. Delegacja trwa maksymalnie 5 dni, choć czasami są to 2 dni w tygodniu (bardzo indywidualnie ustalane, zależy od frontu robót na delegacji.) Na delegacji Pracodawca zapewnia nocleg, diete oraz dojazd na miejsce. Jeżeli prace nie są wykonywane w delegacji praca jest wykonywana na Śląsku z codziennym powrotem do domu. Aktualnie prowadzone budowy są położone blisko siedziby firmy. Firma aktualnie wykonuje prace na Śląsku, w Warszawie, w Bydgoszczy i w Iłowie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 19.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 37 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 28,00-37,00 zł brutto/h
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana umiejętność wykonywania prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych np: tynki wew. i zew., gładzie, malowanie, kafelkowanie, sufity GK, panele, montaż osprzętu sanitarnego.
Wymagana podstawowa wiedza z zakresu elektryki i inst.wod.-kan., obsługa elektronarzędzi.
Mile widziana umiejętność wykonywania elewacji.

NIP: 6252317596
REGON: 368266218
Krótki opis działalności gospodarczej: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Adres: Jana III Sobieskiego 245B/1, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Kańtoch
Nr telefonu: 537870404
E-mail: biuro@el-lan.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny 537870404, e-mail biuro@el-lan.com i osobisty.