Tajski masażysta - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2023-07-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Siam Thai MRS. Nophawan Marzec
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, tajski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0485

Miejsce pracy: Ogrodowa 2, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Witać klientów w studio masażu
Konsultowanie się z klientami na temat ich historii medycznej oraz wszelkich problemów związanych ze stresem i/lub bólem w celu ustalenia, czy masaż będzie pomocny
Przeprowadzanie konsultacji z klientami i sporządzanie szczegółowych notatek na temat ich potrzeb i istniejących schorzeń w celu ustalenia, czy terapia masażem będzie dla nich pomocna
Przeprowadzenie oceny klienta w celu sprawdzenia, czy nie ma bolesnych lub napiętych obszarów ciała
Sporządzanie notatek
Rekomendowanie usług i zabiegów
Wykonywać w/w masaże.
Odprowadzanie klientów do gabinetów zabiegowych i do recepcji po zakończeniu leczenia
Zachowanie profesjonalnego i uprzejmego zachowania
Przestrzeganie wszystkich norm bezpieczeństwa i higieny pracy
Zachowanie poufności wobec klienta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 14.08.2023
Data zakończenia: 13.08.2026
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 25zł/ godzina /brutto miesięcznie
Zawód: technik masażysta*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • tajski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Specjalista w dziedzinie fizjoterapii
  • Masaż tajski stóp
  • Kurs Refleksoterapii stóp
  • masaż sportowy

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Technik masażysta*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : masaż głowy i twarzy
[Umiejętność 1] : masaż dla kobiet w ciąży
[Inne] : Potrzebujemy Pań, które mają doświadczenia w wykonywaniu takiego rodzaju masażu:
1.masaż olejkowy aromaterapia
2.tradycyjny masaż tajski
3.masaż orientalny z olejkiem
4.masaz sportowy.
5.. refleksologia stóp
6.masaz cieplym olejkiem kokosowym.
7. Masaz głowy i tważy
8. Masaż fla kobiet w ciąży.

NIP: 8641964871
REGON: 524708555
Adres: Ogrodowa 2, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Halyna Jarzylo
E-mail: h.jarzylo@legal-logistics.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą email: h.jarzylo@legal-logistics.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail