Psycholog - Dorohusk, lubelskie

Data dodania: 2023-07-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dorohusku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/23/1655

Miejsce pracy: Graniczna 1, 22-175 Dorohusk, powiat: chełmski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej w celu zminimalizowania skutków zaburzeń rozwojowych, zapobiegania zaburzeniom zachowania;
-badanie i analizowanie psychologicznych problemów związanych z nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży;
- diagnozowanie zaburzeń;
- diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju rozwoju ucznia (wychowanka);
- określanie odpowiednich form pomocy psychologicznej w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych, doradczych i interwencyjnych;
-stosowanie psychoterapii, rehabilitacji psychologicznej, prowadzenie zajęć terapeutycznych;
-prowadzenie poradnictwa i doradztwa w zakresie badanych zjawisk i kategorii;
-dokumentowanie przebiegu działań diagnostyczno-terapeutyczno-doradczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia określa -Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 lutego 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
  • Dobry kontakt z dziećmi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jednolite studia magisterskie I i II stopnia o specjalnościuprawniającej do pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi niepełnosprawnościami, dobry kontakt z dziećmi, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

NIP: 5631806910
REGON: 000206517
Krótki opis działalności gospodarczej: opieka szkolno-wychowawcza
Adres: Graniczna 1, 22-175 Dorohusk, powiat: chełmski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Kloc
Nr telefonu: 825661033
E-mail: soswdorohusk@data.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą 825661033
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon