Instruktor rytmiki - Chełmno, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2023-07-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Pracodawca: Chełmiński Dom Kultury
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0387

Miejsce pracy: Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z rytmiki dla dzieci w wieku 3-6 lat z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe. Tworzenie i realizacja programu zajęć, uwzględniającego rozwój motoryczny, słuch muzyczny i koordynację ruchową; Zapewnienie bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla uczestników; motywowanie i inspiracja dzieci do eksplorowania rytmu, muzyki, tańca; przygotowywanie występów i pokazów dla rodziców i publiczności
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 20.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 55 do 55 PLN
Opis wynagrodzenia: czasowy ze stawką godzinową
Zawód: instruktor rytmiki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe muzyczne, odpowiadające zakresowi zadań wykonywanych na stanowisku - preferowane przygotowanie pedagogiczne lub odpowiednie kursy związane z prowadzeniem zajęć; posiadanie zdolności organizacyjnych i liderskich, komunikatywność, rzetelność, umiejętność planowania i organizacji pracy, umiejętność pracy zespołowej, kreatywność i umiejętność twórczego podejścia do pracy z dziećmi, cierpliwość i zrozumienie potrzeb rozwojowych dzieci;
znajomość różnych technik rytmicznych i umiejętność dostosowania zajęć do różnych grup wiekowych, znajomość zagadnień psychologii społecznej i zrozumienia potrzeb klienta, umiejętność zarządzania zespołem i pracy w zespole oraz współpracy z różnymi grupami wiekowymi i artystycznymi; doświadczenie zawodowe w samodzielnej realizacji zajęć rytmiki dla dzieci.

NIP: 8751185547
REGON: 000284641
Adres: Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno, powiat: chełmiński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Cieślewicz
Nr telefonu: 56 686 48 08
E-mail: sekretariat@chdk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: a) życiorys (CV),
b) oryginał kwestionariusza osobowego,
c) kserokopie świadectw pracy,
d) podpisane oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne przestępstwo skarbowe oraz oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
e) podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych,
f) podpisane oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych,
g) mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Chełmińskiego Domu Kultury, ul. Dworcowa 40a, 86-200 Chełmno lub pocztą na adres Chełmińskiego Domu Kultury (liczy się data wpływu do siedziby Chełmińskiego Domu Kultury) lub elektronicznie na adres e-mail: kadry@chdk.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.08.2023 r. do godz. 15.00.
W przypadku składania dokumentów w formie papierowej na kopercie proszę dopisać: Dotyczy naboru na wolne stanowisko: Instruktor tańca nowoczesnego/współczesnego. Dokumenty, które wpłyną do Chełmińskiego Domu Kultury po określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail