Pracownik magazynowy/czynności magazynowe - Koryta, łódzkie

Data dodania: 2023-07-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0452

Miejsce pracy: Koryta, powiat: łęczycki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków związany z funkcjonowaniem magazynu. Praca na umowę zlecenie około 154 godziny w miesiącu, system pracy zmianowy 6-14, 14-22, 22-6; praca również w soboty i dni wole, według zapotrzebowania na pracę w danym okresie. Pracodawca nie organizuje dojazdu do pracy. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w pozycji stojącej i dźwigania powyżej 20 kg. Proszę o wysyłkę informacji na adres pełnomocnika Tomasz Perka ul. F. Chopina 34, 66-400 Gorzów Wlkp. bądź elektronicznie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 10.08.2023
Data zakończenia: 09.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : W sytuacji zgłoszenia się osób chętnych do pracy proszę o zorganizowanie giełdy pracy, osobą upoważnioną do rozmów jest Khrystyna Khorko numer paszportu FJ322551
Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w pozycji stojącej i dźwigania powyżej 20 kg.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Kornat
Nr telefonu: 247213278 w. 259
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.