Magazynier - Szówsko, podkarpackie

Data dodania: 2023-07-13
Dodane przez: MCK Jarosław Paderewskiego
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 79/7/2023

Miejsce pracy: Szówsko, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw oraz ich kontrola pod względem ilościowy jak i jakościowym; Pakowanie, składowanie, kompletacja, przygotowanie do wysyłki produktów.Zapewnienie wewnętrznego przepływu materiałów na terenie zakładu, ścisła współpraca z produkcją. Etykietowanie towarów i utrzymanie magazynu w należytym porządku. Wydawanie towaru klientom na podstawie dokumentu WZ.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa komputera
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programami magazynowymi oraz umiejętność czytania rysunku technicznego;

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz zdyscyplinowanie i zaangażowanie. Mile widziana znajomość dokumentów magazynowych i ich obiegu. Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach.

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, maszyn dla przemysłu spożywczego, opakowań szklanych, maszyn dla przemysłu metalowego, przemysłu automotive, urządzeń transportu wewnętrznego transportery, przenośniki, podajniki, zwrotnice.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Paderewskiego 11/a, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Szczupak
Nr telefonu: 16 648 22 78
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon