Robotnik magazynowy/operator wózka(widłowego, tt) - Ociąż, wielkopolskie

Data dodania: 2023-07-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/0955

Miejsce pracy: Ociąż, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego /TT podczas załadunku i rozładunku, praca we wzmożonym ruchu wózków widłowych, prace magazynowe polegające na wstawianiu palet i wystawianiu palet na lub z regałów wysokiego składowania, segregacja uszkodzonych palet, segregacja gotowych wyrobów, układanie towaru na palecie, posługiwanie się urządzeniem do opasywania towarów, zakładanie band na towar znajdujący się na paletach oraz przeznaczonych do magazynowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Zmysłowska
Nr telefonu: 627373218
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.