Kontroler jakości - Gródków, śląskie

Data dodania: 2023-07-10
Dodane przez: MCK Sosnowiec
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 40/7/2023

Miejsce pracy: Gródków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kontrola poprawności skompletowania palet do wysyłki do klientów - magazyn Carrefour
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 24,5 do 24,5 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od pn do sb na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6), stawka godzinowa 24.50 zł brutto
Zawód: kontroler jakości produktów spożywczych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ks. sanepid, pełnoletność, umiejętność liczenia i pisania

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 297 8730
E-mail: mck.sosnowiec@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny: Zapraszamy do MCK OHP w Sosnowcu ul. Rzeźnicza 12, piętro I, pokój 108 od pon. do pt. w godz. 8:00 – 15:00 w celu zarejestrowania się (wypełnienie ankiety poszukującego pracy) i uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracodawcy. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.