Pomoc kuchenna - Brzegi Górne, podkarpackie

Data dodania: 2023-07-10
Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Brodnica
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 27/7/2023

Miejsce pracy: Brzegi Górne, powiat: bieszczadzki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc na kuchni, obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: 23,50 złotych brutto
Zawód: pomoc kuchenna
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Krótki opis działalności gospodarczej: Schronisko turystyczne PTTK
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Przykop 57/2, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Krause
Nr telefonu: 56 640 00 51
E-mail: mck.brodnica.pp@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail