Czynności tapicerskie - Ociąż, wielkopolskie

Data dodania: 2023-07-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23/0924

Miejsce pracy: Ociąż, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków: Wykonywanie czynności tapicerskich przy produkcji mebli, wytwarzanie mebli tapicerowanych przeznaczonych do siedzenia lub leżenia. Wykonuje konstrukcje sprężynowe i bez sprężynowe układów tapicerskich w różnych technologiach z użyciem odpowiednich materiałów. Wykańcza wyroby tapicerskie.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY- svitlana.kovel@personnelservice.pl, tel.574 480 580;
W SPRAWIE KIEROWANIA KANDYDATÓW - tel. 574 270 140, valentyna.polishchuk@personnelservice.pl;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 28.07.2023
Data zakończenia: 27.07.2026
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: 40 godzin w tygodniu
23,50 zł/godz.
Zawód: pozostali tapicerzy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • umiejętności manualne
  • pakowacz-wyklejacz - tapicerstwo meblowe
  • dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Obsługa i nadzorowanie maszyny oraz urządzenia tapicerskie, takie jak: rozkręcarki, szarparki, napycharki, prasy tapicerskie, maszyny do szycia;
[Umiejętność 1] : przygotowanie materiałów tapicerskich oraz materiałów do wykonania części tapicerowanych mebli lub innych wyrobów;
[Inne] : ILOŚĆ GODZIN PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO;
SYSTEM/TRYB PRACY: 06 -18:00, 18-06 lub 06-14, 14-22, 22-06 MOŻLIWE ZMIANY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECEŃ;
PRACA W DNI WOLNE: TAK;
WYNAGRODZENIE: NIE MNIEJ NIŻ 23,50 ZŁ BRUTTO/GODZINĘ;
Doświadczenie zawodowe: min. 3 miesięcy w ciągłu ostatnich 12 miesiącach na CZYNNOŚCIACH TAPICERSKICH;

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Zmysłowska
Nr telefonu: 627373218
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.