Monter konstrukcji stalowych - Rokocin, pomorskie

Data dodania: 2023-07-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE " VOSS " KRYSTIAN VON OSSOWSKI

Numer oferty: StPr/23/0735

Miejsce pracy: 83-200 Rokocin, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Odbiór i selekcja materiału, rozładunki i inwentarz materiału, budowanie i skręcanie ram, stawianie i montaż ram w pionie, kompletowanie pozostałych elementów regału, ustawianie regału, montaż ogrodzeń i siat.

Miejsce wykonywania pracy: Europa, USA, Australia. Pracodawca zapewnia dowóz i zakwaterowanie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 47 PLN
Opis wynagrodzenia: za godzinę
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pożądane: umiejętność pracy na wysokości, uprawnienia na podnośniki, sztaplarki, wózki widłowe

NIP: 5552099163
REGON: 221473760
Adres www: www.voss.pl
Adres: Brzozowa 4, 83-200 Rokocin, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kozłowska
Nr telefonu: 662131442
E-mail: rekrutacja@voss-eu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy, CV