Naczelnik wydziału - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-07-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Urząd Miasta Ustka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/1673

Miejsce pracy: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres podstawowych zadań:
1) kierowanie i nadzór nad pracą wydziału w zakresie określonym w Regulaminie
Organizacyjnym Urzędu Miasta Ustka,
2) wykonywanie zadań w zakresie:
a) zieleni miejskiej,
b) gospodarki odpadami,
c) gospodarki komunalnej i ochrony środowiska,
d) zarządzania energią,
e) uzdrowiska,
3) dbałość o wysoką jakość pracy, nadzór nad terminowością i prawidłowym
załatwianiem spraw przez podległych pracowników, rozdzielanie zadań, nadzór
nad sporządzanymi projektami umów i pism wychodzących,
4) przygotowywanie projektu budżetu Wydziału i nadzór nad prawidłowym
wykonaniem tej części budżetu.
Pierwsza umowa o pracę na 6 m-cy, z możliwością przedłużenia. Godz. pracy 7.30-15.30.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 6 900 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze co najmniej 6900,00 zł
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: naczelnik / kierownik wydziału
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe preferowane wykształcenie w zakresie ochrony środowiska, administracji; b. dobra znajomość obsługi komputera, duża samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, wymagany staż pracy co najmniej 5-letni, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku związanym z realizacją zadań określonych w naborze

NIP: 8392919310
REGON: 000523873
Adres: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Banasik
Nr telefonu: 59 8154309
E-mail: kadry@um.ustka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,
2) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
4) dokumenty potwierdzające posiadany staż pracy i doświadczenie zawodowe na
stanowisku kierowniczym lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia,
w przypadku pozostawania w stosunku pracy,
5) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, odbyte szkolenia oraz
posiadane umiejętności i uprawnienia,
6) oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
7) referencje, opinia lub oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
8) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
i korzystaniu z pełni praw publicznych,
9) oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego
lub umyślne przestępstwo skarbowe,
10) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do
celów rekrutacji.
Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty należy składać w kopercie z adnotacją
Nabór nr 11 na Naczelnika Wydz. GKiOŚ" w Urzędzie Miasta Ustka Biuro Obsługi
Interesantów, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 w Ustce, w terminie do dnia 28 lipca
2023 r. lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Dokumenty, które wpłyną po terminie, nie
będą rozpatrywane. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni o
terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie internetowej BIP- http://bip.um.ustka.pl i na
tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Ustka zostanie umieszczona informacja o wyniku
naboru. Dodatkowe informacje pod nr tel. 59 8154309.
Klauzula informacyjna dla potrzeb rekrutacji:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i
w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej -
RODO) informuję, iż:
1. Administrator danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Miasta Ustka z siedzibą - Urząd Miasta
Ustka 76-270 Ustka ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3 (dalej zwany jako Administrator)
Z administratorem można się skontaktować:
1) listownie na adres: ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka,
2) telefonicznie 59 8154300,
3) fax - 59 8152900,
4) przez email: bom1@um.ustka.pl.
2. Inspektor ochrony danych
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym może się Pani/Pan kontaktować
we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw
związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się kontaktować przez email:
iod@ um.ustka.pl.
3. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Pani/Pana dane są przetwarzane w celu:
1) Przyjęcia dokumentów rekrutacyjnych,
2) Przeprowadzenia procesu rekrutacji,
3) Archiwizacji dokumentów.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. b) RODO,
tj. w celu wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą lub do podjęcia działań
na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy oraz art. 6 ust.1 lit. c) RODO,
tj. przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne dla wypełnienia prawnego obowiązku
ciążącego na administratorze. Obowiązek prawny ciążący na administratorze jest określony
w prawie krajowym w szczególności wynika z art. 221 par. 1 i 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Kodeks pracy.
4. Okres przechowywania danych osobowych
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia
rekrutacji jednak nie dłużej niż rok od chwili złożenia dokumentów.
Okres wskazany powyżej może zostać przedłużony do czasu upływu okresu przedawnienia
ewentualnych roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia
lub obrony przed takimi roszczeniami lub jeżeli przetwarzanie jest niezbędne na podstawie innych
przepisów prawa.
5. Odbiorcy danych
Administrator nie planuje przekazywać Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom.
6. Przekazywanie danych do państwa trzeciego
Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich.
7. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem
zautomatyzowanych decyzji
Przysługują Pani/Panu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
1) prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
2) prawo żądania sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
3) prawo żądania usunięcia Pani/Pana danych osobowych w sytuacji, gdy przetwarzanie danych
nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,
4) prawo żądania ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Aby skorzystać z powyższych praw, należy skontaktować się z Administratorem lub z naszym
inspektorem ochrony danych.
8. Prawo wniesienia skargi do organu
Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego
się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
9. Wymóg podania danych
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania skutkuje brakiem
możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.
10. Pani/Pana dane nie będą podlegały automatyzacji podejmowania decyzji oraz nie będą
profilowane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.30