Administrator systemów magazynowych - Kowale, pomorskie

Data dodania: 2023-07-07
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: "ROHLIG SUUS LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/23/5885

Miejsce pracy: Magnacka 35, 80-180 Kowale, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo transportowej, administrowanie danymi w systemie magazynowym, prowadzenie rejestru usług magazynowych i przeładunkowych. Obsługa administracyjna wydzielonych operacji magazynowych (inwentaryzacje, przepakowania, rozliczanie palet z przewoźnikami, itp.), budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami i innymi strukturami firmy, koordynowanie pracy magazynierów na przydzielonej zmianie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15,9-17 (zgodnie z ustalonym grafikiem).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: wynagrodzenie podstawowe, premie oraz płatne nadgodziny, umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, przyjazną atmosferę, dofinansowanie do posiłków 90% oraz posiłki regeneracyjne od listopada do końca marca. Pieniężny dodatek przed Świętami Bożego Narodzenia, pakiet medyczny Medicover, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę Multisport lub Medicover Sport, dodatkowe pieniądze za polecanie znajomych do pracy. Możliwa praca w ramach umowy zlecenie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, znajomość pakietu MS Office, zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków. Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy.

NIP: 1230993241
REGON: 01549020200000
Adres: Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, należy aplikować przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=5345C471-D395-4FDF-AC41-53DD1F64F2A0
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=5345C471-D395-4FDF-AC41-53DD1F64F2A0