Pokojowa - Sztutowo, pomorskie

Data dodania: 2023-07-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: RAFA ANGELIKA WDOWICZ DAMIAN WDOWICZ S.C.

Numer oferty: StPr/23/0602

Miejsce pracy: Morska 9 B, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi i pomieszczeń ogólnodostępnych - Rafa przy Plaży- Sztutowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: netto za godzinę
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: - umiejętnośd w zakresie prac konserwatorskich, wykooczeniowych, malarskich, elektrycznych,
hydraulicznych,
- wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, elektrotechniki, wentylacji i klimatyzacji,
- znajomośd techniki basenowej,
- uprawnienia SEP 1 KV,
- znajomośd prac ogrodniczych i porządkowych,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym i eksploatacji ośrodka wypoczynkowego
hotelu lub centrum handlowego,
- dobra organizacja pracy, samodzielnośd, rzetelnośd, zaangażowanie, dyspozycyjnośd, brak nałogów.

NIP: 5792254901
REGON: 360231150
Adres: Morska 9 B, 82-110 Sztutowo, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Wdowicz
Nr telefonu: 500-201-999
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon