Konserwator hotelowy- pracownik techniczny - Stegna, pomorskie

Data dodania: 2023-07-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: DK HOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/23/0603

Miejsce pracy: Brzozowa 6, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace konserwatorskie na terenie Bursztynowe Apartamenty- Stegna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - umiejętnośd w zakresie prac konserwatorskich, wykooczeniowych, malarskich, elektrycznych,hydraulicznych,
- wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, elektrotechniki, wentylacji i klimatyzacji,
- znajomośd techniki basenowej,
- uprawnienia SEP 1 KV,
- znajomośd prac ogrodniczych i porządkowych,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym i eksploatacji ośrodka wypoczynkowego hotelu lub centrum handlowego,
- dobra organizacja pracy, samodzielnośd, rzetelnośd, zaangażowanie, dyspozycyjnośd, brak nałogów.

NIP: 5252699717
REGON: 36659618200000
Adres: Brzozowa 6, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ireneusz Chomentowski
Nr telefonu: 604-778-703
E-mail: hotelpro@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych listu motywacyjnego i cv
na adres e-mail: hotelpro@wp.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Uprzejmie informujemy, że po zapoznaniu się z wszystkimi dokumentami skontaktujemy się z
wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail