Operator linii produkcyjnej - brygadzista - Gruszczyce, łódzkie

Data dodania: 2023-07-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pracodawca: PLUKON SIERADZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Numer oferty: StPr/23/0504

Miejsce pracy: 98-235 Gruszczyce 97A, powiat: sieradzki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Brygadzista linii produkcyjnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna
Szczegóły dotyczące uprawnień::
Inne wymagania: Praca w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6, 5-13, 13-21
Umiejętność szybkiego uczenia się obsługi maszyn sterowanych komputerowo (panele operatorskie- dotykowe). Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę. Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych (m.in. premia, dodatek klimatyczny, motywacyjny, ewentualnie nadgodziny. Kompleksowe wdrożenie na stanowisko. Bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, pakiet Multi Sport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Praca pełna wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

NIP: 8272305539
REGON: 101708956
Adres: 98-235 Gruszczyce 97A, powiat: sieradzki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Piekarek
Nr telefonu: 538 818 544
E-mail: k.piekarek@plukon.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail