Pomocnik stolarza - Werblinia, pomorskie

Data dodania: 2023-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Pracodawca: SPOKO Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/23.0590

Miejsce pracy: Św. Rocha 17, 84-107 Werblinia, powiat: pucki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc przy produkcji mebli i stelaży oraz ich pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Zawód: pracownik pomocniczy stolarza*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 9571113423
REGON: 382520723
Nr KRAZ: 21258
Adres: Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 695305013
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon