Pracownik socjalny - Łomianki, mazowieckie

Data dodania: 2023-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Pracodawca: AGNIESZKA DRUŻBA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/23/0507

Miejsce pracy: SZPITALNA 7, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:  praca socjalna,
 dokonywanie analiz i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia
z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń,
 udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych osobom tego potrzebującym,
 pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samopomocowych,
 współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania patologii i skutków negatywnych zjawisk społecznych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
  • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
  • bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] :  posiadać uprawnienia do zatrudnienia na stanowisku pracownika socjalnego, tj. w szczególności spełniać wymagania określone w art. 116 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej:
• posiadać dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych, lub
• dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku praca socjalna lub
• ukończone studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu

Adres: SZPITALNA 7, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: AGNIESZKA DRUŻBA
Nr telefonu: 227519057
E-mail: kancelaria@opslomianki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail