Pracownik sezonowy do zbioru borówki - Mołodycz, podkarpackie

Data dodania: 2023-07-03
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 68/7/2023

Miejsce pracy: Mołodycz, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zbiór borówki amerykańskiej na plantacji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 10.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 23,5 PLN
Opis wynagrodzenia: 3,50 za 1 kg zebranych owoców. Praca na akord.
Zawód: zbieracz owoców, ziół i innych roślin
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Chęci do pracy i ukończone 16 lat.

Krótki opis działalności gospodarczej: Zbiór borówki amerykańskiej
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Paderewskiego 11/a, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Szczupak
Nr telefonu: 16 648 22 78
E-mail: mck.jaroslaw@ohp.pl
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail