Sprzedawca - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2023-07-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/23/1614

Miejsce pracy: Darłowska 1b, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowywanie zamówień osadzonych na produkty żywnościowe i higieniczne, przygotowywanie zamówień na paczki, obsługa kasy fiskalnej/programu sprzedażowego wraz z drukarką fiskalną, obsługa klienta podczas widzeń w jednostce penitencjarnej, składanie zamówień u dostawców zgodnie z umowami, sprawdzanie ilości, jakości oraz terminów ważności dostarczonego towaru, terminowe przygotowanie dokumentacji do rozliczeń, prowadzenie gospodarki materiałowo-magazynowej zgodnie z obowiazującymi przepisami ze szczególnym uwzględnieniem obrotu artykułami spożywczymi i przemysłowymi; praca według grafiku, również w niektóre weekendy; umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min. wykształcenie na poziomie szkoły branżowej I stopnia; preferowane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość systemu sprzedażowego, obsługa kasy fiskalnej, wymagana umiejętność obsługi komputera, sumienność, pracowitość, umiejętność właściwej organizacji pracy; doświadczenie w sprzedaży detalicznej mile widziane

NIP: 8880200355
REGON: 00031926200000
Adres: ANTONIEGO KOCJANA 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 690 029 015, 690 901 503
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jest

Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa.

Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu: iod@pgsw.pl.

Pełna klauzula informacja znajduje: www.pgsw.pl/praca-dolacz-do-nas/klauzula-informacyjna
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon