Informatyk - Zawadzkie, opolskie

Data dodania: 2023-06-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pracodawca: URZĄD MIEJSKI W ZAWADZKIEM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/23/0412

Miejsce pracy: DĘBOWA 13, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zabezpieczenie funkcjonowania urzędu pod względem informatycznym oraz dbanie o informatyzację urzędu przy zastosowaniu rozwiązań teleinformatycznych, uczestniczenie w planowaniu i opracowywaniu kierunku rozwoju systemu informatycznego gminy i urzędu, nadzorowanie pracy systemów informatycznych w urzędzie, analizowanie potrzeb komputerowych oraz planowanie rozwoju oprogramowania, współpraca w administrowaniu siecią teleinformatyczną, zapewnienie ochrony zasobów informacyjnych znajdujących sie w sieci urzędu, nadzorowanie przestrzegania przez pracowników urzędu Polityki Bezpieczeństwa,
dbanie o zabezpieczenie systemu komputerowego przezd wirusami, przed atakami złośliwego oprogramowania i innymi atakami z sieci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto pow. 3600 zł + dodatek za staż pracy.
System wynagrodzenia zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych oraz Regulaminem wynagradzania pracowników Urzędu Miejskiego w Zawadzkiem.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik informatyk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: dodatkowo - staż pracy w tym przy wykonywaniu czynności i zadań określonych w zakresie obowiązków szczegółowych. Wykształcenie średnie informatyczne lub inne kierunki związane z informatyką oraz 3 letni staż pracy, albo wykształcenie wyższe informatyczne lub inne kierunki związane z informatyką, przy czym nie wymagany staż pracy.

NIP: 7561001644
REGON: 000531080
Adres: DĘBOWA 13, 47-120 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Danuta Balsam
Nr telefonu: 774623107, 774623109, 774623102
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon