Pomocniczy robotnik budowlany - Rokietnica, podkarpackie

Data dodania: 2023-06-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: Firma Remontowo - Budowlana Marcin Prawecki
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/23.1002

Miejsce pracy: 37-562 Rokietnica 290A, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy wykonywaniu dociepleń budynków, przygotwanie miejsca pracy, pomoc przy szalowaniach, pomoc przy usuwaniu rusztowań, wykonywanie prac rozbiórkowych, przygotowanie zapraw murarskich.

Mile widziene doświadczenie zawodowe. Praca na terenie wo. podkarpackiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.07.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 7921998698
REGON: 180859694
Adres: 37-562 Rokietnica 290A, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Prawecki
Nr telefonu: 781 417 007
E-mail: marcin.prawecki@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail